زمان اکران آنلاین فيلم سينمايي «ايستگاه اتمسفر» با نقش‌آفرینی محسن کیایی، رويا افشار، ژاله صامتی، شاهرخ فروتنيان، آناهيتا افشار و سوگل قلاتيان اعلام شد.

به گزارش سون آرت نیوز، فیلم سینمایی «ایستگاه اتمسفر» اولین ساخته سینمایی مهدی جعفری است که در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد که از بیست و هفتم شهریورماه در سینمای آنلاین اکران می شود.

«ایستگاه اتمسفر» با ایفای نقش متفاوت محسن کیایی اکران خود را از فردا آغاز می کند و علاقمندان به بازی وی می توانند این فیلم را به تماشا بنشینند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «اتمسفر هوای زمین را دارد و ما هوای همدیگر را…»

نگارش این فیلمنامه را مهین عباس‌زاده و مهدی جعفری به طور مشترک برعهده داشته و مصطفی کیایی به عنوان مشاور کارگردان حضور دارد.

از دیگر بازیگران این فیلم می توان به بابک بهشاد، بانیپال شومون، مهدی حسینی‌نیا، رها خدایاری، میثاق جمشیدی، ماریا تهرانچی، شیرین امیری، علیرضا معیدی، پاوان افسر، پریا وزیری و… اشاره کرد.

فیلم سینمایی «ایستگاه اتمسفر» به تهیه‌کنندگی علیرضا قاسم‌خان و محصول موسسه تصویر شهر – سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران است که اکران آنلاین آن از روز پنجشنبه ۲۷ شهریورماه در سامانه های فیلیمو و نماوا آغاز می شود.

دیدگاهتان را بنویسید