ما را در شبکه های اجتماعی بیابید

آلبوم «زیرا که می‌وزد» از آهنگساز «۲۴ فریم» کیارستمی رونمایی می‌شود + ویدئو

منتشر شده در
رونمایی آلبوم زیرا که می‌وزد پیتر سلیمانی پور

آیین رونمایی از آخرین آلبوم موسیقی پیتر سلیمانی‌پور به نام «زیرا که می‌وزد» با حضور موسیقیدانان و آهنگسازان سرشناس و برجسته در شهر کتاب دانشگاه برگزار می‌شود.

به گزارش سون آرت نیوز (اخبار هفت هنر)، آیین رونمایی از آخرین آلبوم موسیقی پیتر سلیمانی‌پور به نام «زیرا که می‌وزد» با حضور موسیقیدانان و آهنگسازان سرشناس و برجسته روز جمعه ۲۱ تیر ماه ساعت ۷ بعدازظهر در شهر کتاب دانشگاه برگزار می‌شود.

پیتر سلیمانی‌پور آهنگساز، نوازنده و گرافیست ایرانی ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ در سن پنجاه سالگی و در اثر بیماری سرطان درگذشت.

این آهنگساز و نوازنده چیره‌دست سازهای بادی، آثار ارزشمندی از خود به جای گذاشته است که از میان آلبوم‌های او می‌توان به «منظومه شخصی» و «قشم، هشت روایت» اشاره کرد.

او همچنین با سهیل نفیسی در آلبوم «چنگ و سرود» و با بهزاد میرخانی در آلبوم «جوانه‌ها» همکاری داشته است و یکی از آثار خاص او آهنگی است برای فریم ۲۱ از فیلم «۲۴ فریم» زنده‌یاد عباس کیارستمی.

پیتر در ضبط‌های استودیویی با کیوان جهانشاهی، بابک بیات، کریستف رضایی، پیمان یزدانیان و بهزاد میرخانی همراهی و همکاری داشت.

پیتر سلیمانی‌پور در دهه نود بسیار فعال بود. سخنرانی‌های دانشکده موسیقی دانشگاه هنر تهران، اجراهای زنده، آهنگسازی برای فیلم و ساخت بیش از ۱۵۰ قطعه موسیقی و ضبط شماری از آنها گوشه‌ای از فعالیت‌های اوست.

در مراسم رونمایی از آلبوم «زیرا که می‌وزد» که به منظور زنده کردن یاد و خاطره او برگزار می‌شود، فریم ۲۱ از فیلم «۲۴ فریم» عباس کیارستمی با موسیقی پیتر سلیمانی‌پور به نمایش در خواهد آمد.

 

دیدگاهتان را بنویسید


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/sevenart/domains/sevenartnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5221

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/sevenart/domains/sevenartnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5221

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/sevenart/domains/sevenartnews.com/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107