ما را در شبکه های اجتماعی بیابید

پوران درخشنده به شب سینما می‌آید

منتشر شده در
پوران درخشنده

پوران درخشنده تهیه‌کننده و کارگردان سینما مهمان دومین قسمت از سری جدید «شب سینما» می‌شود.

به گزارش سون آرت نیوز (اخبار هفت هنر)، با از سرگیری پخش مجموعه برنامه‌های «شب‌های هنر» در شبکه چهار سیما، پخش سری جدید «شب سینما» نیز از ۳ مرداد ماه آغاز شده است و در دومین قسمت این برنامه که پنجشنبه ۱۰مرداد ماه روی آنتن می‌رود، موضوع تاثیرات جامعه بر قهرمان و تاثیرات قهرمان بر سبک زندگی و جامعه با حضور یک کارگردان و یک کارشناس بررسی می‌شود.

امیرحسن ندایی مجری «شب سینما» این هفته میزبان پوران درخشنده تهیه‌کننده و کارگردان سینما و سهیلا نجم استاد دانشگاه، پژوهشگر و مترجم می‌شود و با آنها در خصوص موضوع برنامه گفت‌وگو می‌کند.

همچنین در یک گفت‌وگوی زنده تلفنی با مسعود نجفی مدیر روابط عمومی سازمان سینمایی، آخرین اخبار و رخدادهای سازمان سینمایی بازگو می‌شود.

در بخش «یک گذر یک خاطره» این هفته شب سینما که به بزرگداشت پیشکسوتان سینما اختصاص دارد، کارهای هنرمند فقید، استاد عزت‌الله انتظامی آقای بازیگر سینمای ایران در قالب یک کلیپ مرور می‌شود.

مصاحبه و گزارش پیرامون موضوع برنامه و مروری بر آخرین اخبار سینمای ایران از زبان عرفان قاسمی مجری بخش خبر از دیگر بخش‌های مجله شبانگاهی «شب سینما» است.

«شب سینما» به تهیه‌کنندگی حمیدرضا توسلی محصول گروه ادب و هنر شبکه چهار سیما است که پنجشنبه شب‌ها ساعت ۲۳ به صورت زنده از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/sevenart/domains/sevenartnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5221

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/sevenart/domains/sevenartnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5221

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/sevenart/domains/sevenartnews.com/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107