ما را در شبکه های اجتماعی بیابید

محسن امیریوسفی باز هم متقاضی حضور در جشنواره فیلم فجر شد

منتشر شده در
هدیه تهرانی آشغال‌های دوست‌داشتنی

محسن امیریوسفی با نسخه جدید فیلم سینمایی «آشغال‌های دوست‌داشتنی» با عنوان «آشغال‌های دوست‌داشتنی اصل» متقاضی حضور در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر شد.

به گزارش سون آرت نیوز، محسن امیریوسفی کارگردان، نویسنده و تهیه‌کننده فیلم سینمایی «آشغال‌های دوست‌داشتنی» ضمن تائید این خبر در پاسخ به چگونگی حضور یک فیلم اکران شده در جشنواره گفت: فیلم «آشغال‌های دوست‌داشتنی اصل» ۵۵ دقیقه با نسخه اکران شده تفاوت دارد، این تفاوت شامل پانزده دقیقه سکانس‌های اضافه شده و حدود چهل دقیقه پلان‌های جایگزین شده با نسخه اکران شده است که جداگانه فیلمبرداری شد. البته فیلمنامه «آشغال‌های دوست‌داشتنی اصل» دقیقا منطبق بر پروانه ساخت فیلم اولیه است و از نظر متن قانونی مشکلی برای ساخت و تولید نداشته است.

در ادامه امیریوسفی در مورد عجیب بودن این اتفاق و هفتمین تلاشش برای حضور این فیلم در جشنواره افزود: قبول دارم که در تاریخ سی و هشت ساله جشنواره فیلم فجر این اتفاق بی‌سابقه‌ای است، ولی عجیب‌تر این است که نسخه قبلی هم شش بار در جشنواره ثبت‌نام کرد ولی حتی به هیئت انتخاب نشان داده نشد! و قرار بود با اکرانش همه چیز کُن فیکون شود ولی نه تنها اتفاقی نیفتاد که با استقبال مردم با هر سلیقه فکری روبه‌رو شد، آن هم در بدترین فصل اکران بدون سینماهای حوزه هنری و بدون تبلیغات تلویزیونی!

او افزود: آن فیلم با پیگیری و شجاعت آقای دکتر انتظامی و دکتر داروغه‌زاده اکران شد، هر چند کسی پاسخگوی شش سال خانه‌نشینی و کار نکردن من نیست، ولی امیدوارم با حضور نسخه جدید یعنی «آشغال‌های دوست‌داشتنی اصل» در جشنواره این دعوای هفت ساله به شیوه آرام و مسالمت‌جویانه به پایان برسد.

امیدوارم در دوره آقای روحانی حداقل یک فیلم سینمایی بسازم

امیریوسفی در پایان در مورد علت نساختن فیلم جدید در شش سال گذشته گفت: شاید همه فکر کنند علت کار نکردن‌ من در شش سال گذشته قهر یا پیگیری اکران «آشغال‌های دوست‌داشتنی» بود ولی واقعیت این است که در آن شش سال سخت، پنج فیلمنامه نوشتم که مشتاق ساخت آنها بودم که هر کدام به شیوه‌ای توسط آقایان کنار گذاشته شد. البته الان پی‌گیر ساخت فیلمنامه ششم هستم تا شاید بتوانم در دوره هشت ساله آقای روحانی حداقل یک فیلم سینمایی بسازم، البته شاید! ولی دیده شدن «آشغال‌های دوست‌داشتنی اصل» در جشنواره برای من مثل اکران یک فیلم جدید است و مطمئنم دیدن این نسخه متفاوت برای مردم و اهالی مطبوعات بسیار جذاب و هیجان‌انگیز خواهد بود.

منبع: ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/sevenart/domains/sevenartnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5221

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/sevenart/domains/sevenartnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5221

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/sevenart/domains/sevenartnews.com/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107