ما را در شبکه های اجتماعی بیابید

نسخه فیزیکی «آقازاده» ۲۴ ساعته تمام شد/ پخش دی‌وی‌دی دوباره جان می‌گیرد

منتشر شده در
آقازاده
آقازاده
آقازاده
آقازاده
آقازاده
آقازاده

مدیر عامل هنر اول از استقبال بیش از تصور از سریال «آقازاده» و تولید و توزیع مجدد سریال در بازار خبر داد.

به گزارش هفت خبر، مجید محسنی مدیر عامل هنر اول با اشاره به استقبال بیش از تصور از سریال «آقازاده» اظهار کرد: به خاطر استقبال زیاد از «آقازاده» در حالی که ما روز شنبه این سریال را توزیع کردیم، یکشنبه شب محصول اکثر جایگاه‌های ما به اتمام رسیده بود، از آن رو، بلافاصله به تولید و توزیع مجدد سریال در بازار اقدام کردیم.

او با تشکر از مخاطبان، ادامه داد: خدمت آن دسته از علاقمندانی که به برخی جایگاه ها مراجعه کرده بودند و موفق به تهیه دی وی دی نشده بودند اعلام می کنیم که محصول بلافاصله جایگزین شده است.

مدیرعامل هنر اول یادآور شد: پس از اتفاقی که با انتشار قسمت اول «آقازاده» به واسطه حجم استقبال مردم رخ داد، به نظر می رسد پخش دی وی دی دوباره جان خواهد گرفت و امیدواریم این سریال آغازگر مسیری جدید در این عرصه باشد.

این سریال با طراحی، نویسندگی و تهیه کنندگی حامد عنقا و کارگردانی بهرنگ توفیقی هر هفته جمعه ساعت ۱۲ از وی او دی ها پخش می شود و نسخه فیزیکی آن نیز شنبه ها توسط موسسه هنر اول به بازار می آید.

در خلاصه داستان این سریال آمده: این قصه با خون تموم می‌شه!

بازیگران «آقازاده» عبارتند از امین تارخ، امیر آقایی، مهدی سلطانی، لعیا زنگنه، ثریا قاسمی، سینا مهراد، دیبا زاهدی، مهدی کوشکی، سامیه لک، مسعود فروتن، کاوه خداشناس، سعید داخ، روزبه معینی و امین حیایی با حضور کامبیز دیرباز، هنرمندی نیکی کریمی، نقش‌آفرینی متفاوتی از جمشید هاشم‌پور و محمدحسین لطیفی، با معرفی پردیس پورعابدینی.

دیدگاهتان را بنویسید