ما را در شبکه های اجتماعی بیابید

بابک جهانبخش در بیمارستان بستری شد

منتشر شده در
بابک جهانبخش

بابک جهانبخش در آستانه کنسرت آنلاین خود دچار عارضه قلبی شد و به دلیل انسداد رگ‌های قلبی تحت نظر پزشکان معالج است.

به گزارش هفت خبر نیوز، محمد حاتم‌پور، مدیرعامل شرکت آوای فروهر، ضمن تایید خبر عارضه قلبی بابک جهابخش و بستری در بیمارستان، از عمل جراحی او در روزهای آینده خبر داد و اعلام کرد: متاسفانه آخر هفته بدی را گذراندیم. سه رگ اصلی قلب بابک جهانبخش دچار گرفتگی حاد شده است، او خطر سکته را از سر گذرانده اما هم اکنون تحت نظر پزشکان معالج خود در حال آماده شدن برای عمل جراحی قلب باز است.

این خواننده پس از اعلام آمادگی تیم پزشکی خود، اواخر این هفته مورد عمل جراحی قرار خواهد گرفت.

در روزهای گذشته خبر برگزاری کنسرت ضبط شده بابک جهانبخش در تاریخ ۲۶ و ۲۷ آذرماه، هیاهوی زیادی را در فضای مجازی باعث شده بود.

محمد حاتم‌پور افزود: از هواداران ایشان تقاضا می‌شود برای بهبودی و سلامتی بابک جهانبخش، با دعا و انرژی مثبت خودشان همراه این هنرمند عزیز باشند.

این خواننده اواخر هفته گذشته در پاسخ به برخی ادعاهای رسانه‌ای درباره کنسرت اخیر خود، اعلام کرد: به این اجرا و اثری که تولید کرده‌ایم ایمان داریم و هرگز کم نگذاشتیم و آن را هدفمند تولید کردیم که کیفیت آن سینماتیک باشد و جذابیتش چند برابر. نتیجه یک تلاش بلند مدت که تماما عشق به مخاطب را در آن خواهید دید.

با این اوصاف و بنا به اعلام تهیه‌کننده این کنسرت، بابک جهانبخش فیلم کنسرت احساس را در شب جراحی عمل قلب باز از روی تخت بیمارستان تماشا خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/sevenart/domains/sevenartnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5221

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/sevenart/domains/sevenartnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5221

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/sevenart/domains/sevenartnews.com/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107