ما را در شبکه های اجتماعی بیابید

خانم بازیگر مدعی نامزدی با علی انصاریان نبود

منتشر شده در
علی انصاریان آسیه اسدزاده

همه ماجرا از یک دلنوشته آغاز شد، دلنوشته خانم بازیگر جوان که وقتی سر از فضای مجازی درآورد جنجال زیادی به راه انداخت. خانواده علی انصاریان این ماجرا را تکذیب کردند، خانم بازیگر جوان سکوت اختیار کرد، اما در این میان برخی از افراد هیزم به آتش ماجرا اضافه می‌کنند.

علی انصاریان بازیکن سابق فوتبال کشورمان که در دنیای بازیگری نیز وارد شده بود چندی پیش به علت کرونا جان خود را از دست داد.

از آغاز ورود ویروس کرونا به ایران تا به امروز بیش از ۶۰ هزار نفر از هموطنانمان جان خود را از دست دادند، پیر و جوان، کوچک و بزرگ. در این میان همه جان باختگان افراد مشهور و به اصطلاح سلبریتی نیز دیده می‌شوند از چنگیز جلیلوند تا پرویز پورحسینی. اما مرگ برخی از افراد برای جامعه بیشتر متأثرکننده بود مثل علی انصاریان و مهرداد میناوند.

مهرداد میناوند، ورزشکار پیشکسوت کشورمان که اتفاقا تازه داماد هم بود جانش را از دست داد، همزمان علی انصاریان هم که به مرد خنده‌روی فوتبال و سینمای کشورمان معروف بود نیز به بخش مراقبت‌های ویژه منتقل شد. ماجرای علی انصاریان و تنهایی ننه علی آنقدر احساس مردم را درگیر کرد که وقتی خبر وخامت حال این ورزشکار پیشکسوت منتشر شد، بیشتر مردم دست به دعا برداشتند تا شاید فرجی شود و این جوان کشورمان رخت عافیت به تن کند.

اما دست روزگار برای علی انصاریان پایان دیگری را رقم زد و او نیز به جمع جان باختگان ویروس منحوس کرونا پیوست. جان باختن علی انصاریان واکنش‌های زیادی را به همراه داشت. بسیاری از بازیگران و ورزشکاران به یاد و خاطر او در صفحات مجازی خود مطالبی را منتشر کردند.

دوباره عکسی از آخرین چت‌هایی که با علی انصاریان داشتند، منتشر شد، عکس‌های یادگاری همه با این بازیگر و بازیکن سابق فوتبال از گالری‌ها بیرون آمد. علی انصاریان به تیتر یک خبرها تبدیل شد، همه جا از او و ماجرای عشقش به ننه علی و اینکه او به خاطر مادرش ازدواج نکرده است، صحبت به میان می‌آمد.

حواشی بعد از رفتن علی انصاریان

چرا به پزشکان طب سنتی اجازه ندادند که برای درمان علی انصاریان اقدام کنند؟ آیا درست است که پزشک بیمارستان دستگاه تنفسی علی انصاریان را قطع کرده است؟ و خیلی از حواشی دیگر که پس از ماجرای مرگ علی انصاریان سر از خبرها درآورد. جدای از دوستانی که واقعا برای از دست دادن علی اشک ریختند و داغدار شدند، جدای از ننه علی که پسر رشیدش را از دست داد، افرادی نیز بودند که برای فالوور و بازدید بیشتر موضوعی را دستاویز قرار داده بودند.

یک دلنوشته برای علی انصاریان

خیلی از دوستان و طرفداران علی انصاریان برای او نوشتند و ابراز ناراحتی کردند. ناراحت بودند که رفیق، دوست و همکار خوش‌خنده و مهربان خود را از دست دادند. درست مثل خانم بازیگر جوان، آسیه اسدزاده که چندی پیش دلنوشته‌ای برای علی انصاریان نوشت. دلنوشته‌ای که نشان می‌داد خانم بازیگر از رفتن علی انصاریان غصه‌دار است، اما این نوشته اینستاگرامی آنقدر جنجال به پا کرد که خانم بازیگر قید دلتنگی‌اش را زد و این پست را پاک کرد. ماجرا به اینجا ختم نشد و حتی پیج اینستاگرام بازیگر نیز توسط او بسته شد. هر چند این روزها با نام خانم بازیگر صفحات زیادی راه افتاده است و نکته عجیب اینجاست که هر روز هم پستی منتشر می‌کنند و فاولورهایشان به ده‌ها هزار نفر رسیده است.

وقتی از آب گل‌آلود ماهی می‌گیرند

در این میان برخی از صفحات در فضای مجازی هم از آب گل‌آلود ماهی گرفتند و با تیترهایی نامناسب سعی بر این داشتند که فضا را به نفع خود داغ‌تر کنند. هرچه فضا داغ‌تر، فالوور، لایک و کامنت هم بیشتر. انتشار خبر این دلنوشته در فضای مجازی بازتاب گسترده‌ای داشت، برخی از مردم معتقد بودند که اگر ارتباط عاطفی هم بین خانم بازیگر و آقای بازیگر بوده یک مسئله شخصی است و به کسی ربطی ندارد، برخی دیگر خانم بازیگر را متهم کردند و برخی دیگر به طرفداری از او برخواستند.

در این میان برخی از چهره‌ها نیز بیکار ننشستند و برای این که از قافله عقب نمانند پست‌های توهین‌آمیزی نسبت به خانم بازیگر جوان منتشر کردند، آنها خانم بازیگر را متهم کردند به بازی با احساسات مردم و خانواده انصاریان، اما اینجا یک سوال به وجود می‌آید که اگر شما از دوستان و نزدیکان علی انصاریان هستید، چرا در زمانی که بستری بود مثل علی کریمی در صحنه حضور نداشتید.

با این حال و با توجه به همه حواشی به وجود آمده در ماجرای علی انصاریان، خانم بازیگر جوان پست اینستاگرامی خود را حذف کرد، خانواده علی انصاریان تکذیب کردند، آقایان و خانم‌هایی که کاسه داغ‌تر از آش بودند، پست و استوری خودشان را گذاشتند اما نکته اصلی اینجاست که ماجرای یک دلنوشته تا نامزدی و اینکه خانم بازیگر مدعی نامزدی بوده است زمین تا آسمان فرق دارد.

منبع: رکنا

دیدگاهتان را بنویسید


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/sevenart/domains/sevenartnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5221

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/sevenart/domains/sevenartnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5221

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/sevenart/domains/sevenartnews.com/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107