ما را در شبکه های اجتماعی بیابید

۶ ایراد عجیب فقهی و عرفی ساترا به «بی‌گناه»/ از عشق ممنوعه بهمن و فروغ تا ازدواج مسئله‌دار رشید و ابریشم!

منتشر شده در

ساترا در نامه‌ای به محمد جواد شکوری مدیرعامل «فیلیمو» ایراداتی به سریال«بی‌گناه» وارد کرده که یکی از آن‌ها عشق ممنوعه «بهمن» به «فروغ» است.

به گزارش هفت خبر نیوز، سریال«بی‌گناه» به کارگردانی مهران احمدی به قسمت‌های پایانی خود رسیده و به زودی با پخش قسمت بیست و دوم پرونده آن بسته می‌شود.

ساترا در نامه‌ای به تاریخ ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ خطاب به محمد جواد شکوری مدیرعامل پلتفرم فیلیمو ایرداتی را در شش بند به سریال «بی ‌گناه» وارد کرده بود که یکی از آن‌ها عشق ممنوعه «بهمن» و «فروغ» است.

ایرادات اعلام شده از سوی ساترا به شرح زیر است.

یک. رابطه عاشقانه و خارج از عرف «بهمن»(محسن کیایی) با برادرزاده محرم او «فروغ»(شبنم مقدمی) در این داستان تا چه حد و چگونه مطرح می‌شود.

دو. رابطه «رشید»(مسعود رایگان) و «ناهید»(رویا تیموریان) (که در طرح از او به عنوان رقاص کاباره نام برده شده) به توضیح بیشتر نیاز دارد.

سه. در خصوص ازدواج «ابریشم»(مهرانه مهین ترابی) با «رشید»(مسعود رایگان) با توجه به ملاحظات فقهی مبنی بر عدم ازدواج خانم باردار با شخص دیگر توضیح لازم داده شود.

چهار. چگونگی شک «منوچهر»(منوچهر زنده‌دل) به رابطه گذشته «فروغ»(شبنم مقدمی) در داستان نیازمند توضیح بیشتر است.

پنج. زلزله بویین زهرا در سال ۱۳۴۱ واقع شده و لازم است با تایم لاین وقایع داستان، به ویژه سن «بهمن»(محسن کیایی) بعد از ۵۰ سال، رابطه منطقی داشته باشد.

شش. در خصوص نقش «مهتاب»(ویشکا آسایش) به صورت خاص با دیگر کاراکترها توضیح داده شود.

نکته قابل توجه این است که در نامه ساترا نام کاراکتر محسن کیایی و مهرانه مهین ترابی به اشتباه «حسن» و «فروغ» ذکر شده که در متن این خبر اصلاح شده است.

سریال «بی گناه» به تهیه‌کنندگی مصطفی کیایی و کارگردانی مهران احمدی در ۲۲ قسمت تولید شده که قسمت بیستم آن روز یکشنبه هجدهم دی ماه توزیع شد.

منبع: فیلم نیوز

دیدگاهتان را بنویسید


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/sevenart/domains/sevenartnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5221

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/sevenart/domains/sevenartnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5221

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/sevenart/domains/sevenartnews.com/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107