ما را در شبکه های اجتماعی بیابید

«دوزیست» مستقیم به شبکه نمایش خانگی آمد/ عرضه اختصاصی در «فیلم‌نت»

منتشر شده در

فیلم سینمایی «دوزیست» ساخته برزو نیک نژاد در پلتفرم «فیلم‌نت» عرضه می شود.

به گزارش روابط عمومی فیلم‌نت، فیلم سینمایی «دوزیست» که چندی پیش در سینماها اکران شده بود مستقیما به شبکه نمایش خانگی می آید و از چهارشنبه ۲۶ بهمن ماه ۱۴۰۱ به طور اختصاصی از سوی پلتفرم «فیلم‌نت» عرضه می‌شود.

این فیلم پیش از این اکران آنلاین و عرضه اینترنتی نشده است و فیلم‌نت برای حمایت از مخاطب تصمیم گرفته است عرضه فیلم را به گونه‌ای انجام دهد که دارندگان اشتراک این پلتفرم می‌توانند بدون دادن هزینه جداگانه و در قالب اشتراک خود به تماشای این اثر بنشینند.

فیلم‌نت به تازگی طرح «ارائه اولین‌بار آثار سینمایی در شبکه نمایش خانگی بدون هزینه مضاعف و در قالب اشتراک» را در دستور کار قرار داده و در آینده فیلم های دیگری را نیز عرضه خواهد کرد.

«دوزیست» به کارگردانی و نویسندگی برزو نیک‌نژاد و تهیه‌کنندگی سعید خانی محصول سال ۱۳۹۸ است که در بخش سودای سیمرغ سی و هشتمین دوره جشنواره فیلم فجر در ۱۳۹۸ نیز حضور داشت. چهارمین ساخته سینمایی نیک‌نژاد، در بین فیلم‌های محبوب مردمی جشنواره آن سال قرار گرفت.

این فیلم به دلیل محدودیت‌های اکران در زمان شیوع کرونا در سال ۱۴۰۱ اکران عمومی شد و یکی از فیلم‌های پرفروش سال ۱۴۰۱ لقب گرفته است.

در خلاصه داستان «دوزیست» که توسط خود نیک نژاد نوشته شده، آمده است: در جنوب شهر جوانی به نام عطا با پدرش زندگی می‌کند و دو تن از دوستان خود را نیز به خانه راه داده است. کلفتی که برای همسایه‌شان کار می‌کند، دلبستگی خاصی به این جوان دارد که عطا از آن بی خبر است. این کلفت، دختری را به خانه عطا می‌آورد و ادعا می‌کند که دخترخاله‌اش است و از عطا می‌خواهد برای چند روزی مخفیانه او را در منزل خود نگه دارد. عطا می‌پذیرد و ماجراها با ورود این دختر به خانه شروع می‌شود.

جواد عزتی، هادی حجازی فر، پژمان جمشیدی، سعید پورصمیمی، ستاره پسیانی، الهام اخوان، مجید نوروزی و مانی حقیقی، نقش‌های اصلی این فیلم را بر عهده دارند.

دیدگاهتان را بنویسید


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/sevenart/domains/sevenartnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5221

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/sevenart/domains/sevenartnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5221

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/sevenart/domains/sevenartnews.com/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107