ما را در شبکه های اجتماعی بیابید

جشنواره ملی فیلم کوتاه «مهر سلامت» به تعویق افتاد

منتشر شده در
جشنواره فیلم کوتاه مهر سلامت

قائم مقام دبیر دومین جشنواره ملی فیلم کوتاه «مهر سلامت»، از تعویق این رویداد هنری به دلیل شرایط کشور در مواجه با موج سوم کروناویروس خبر داد.

به گزارش هفت خبر نیوز به نقل از روابط عمومی دومین جشنواره ملی فیلم کوتاه «مهر سلامت»، محمد پسران‌رزاق قائم مقام دبیر دومین جشنواره ملی فیلم کوتاه «مهر سلامت»، با اشاره به شرایط کشور در رویایی با موج سوم کرونا گفت: به منظور رعایت شیوه‌نامه‎‌های بهداشتی ابلاع شده از سوی ستاد ملی مبازره با کرونا، تاریخ برگزاری جشنواره با تصمیم شورای سیاست‌گذاری این رویداد تغییر کرده است.

وی افزود: پیش از این قرار بود، دومین جشنواره ملی «مهر سلامت»۲۴ تا ۲۷ آبان‌ماه برگزار شود که با توجه به موارد مذکور این رویداد با تعویق در آذرماه برگزار خواهد شد.

پسران‌رزاق با تاکید بر برگزاری آنلاین جشنواره «مهر سلامت»، خاطرنشان کرد: بر اساس آیین‌نامه جشنواره، اختتامیه این رویداد قرار بود به صورت فیزیکی با حضور دکتر سعید نمکی، وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و جمع کوچکی از اهالی رسانه و هنرمندان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار شود که به دلیل شیوع گسترده کرونا و مشکلات در رفت و آمد برگزیدگان در آیین اختتامیه برگزاری جشنواره تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاد.

دومین دوره جشنواره ملی فیلم کوتاه «مهر سلامت» با هدف ارتقاء فرهنگ نیکوکاری در حوزه سلامت از طریق پیوند هنر و عمل خیر با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مجمع خیرین سلامت و دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به دبیری سیدمهدی سیدین نیا با شعار «هر ایرانی یک مهروز سلامت» به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/sevenart/domains/sevenartnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5221

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/sevenart/domains/sevenartnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5221

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/sevenart/domains/sevenartnews.com/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107