ما را در شبکه های اجتماعی بیابید

برنامه روز اول نمایش فیلم های جشنواره فیلم «موج» کیش اعلام شد/ نمایش ۳۴ اثر

منتشر شده در
جشنواره موج کیش

از امروز جمعه یکم اسفندماه سالن خوارزمی و ابن سینا در جزیره کیش فیلم های چهارمین جشنواره بین المللی فیلم «موج» کیش را نمایش می دهند.

به گزارش هفت خبر نیوز، چهارمین جشنواره بین المللی فیلم «موج» کیش روز گذشته ۳۰ بهمن ماه در جزیره کیش افتتاح شد و از امروز جمعه ۱ اسفندماه نمایش فیلم ها در این جزیره آغاز می شود.

قرار است ۴۱ فیلم در بخش «ملی» و ۲۰ فیلم در بخش «بین‌الملل» که به داوری نهایی رسیده بودند در سه سانس و در ۲ سالن خوارزمی و ابن سینا جزیره کیش به نمایش درآیند.

سالن خوارزمی میزبان ۷ فیلم داستانی و ۹ مستند

مستند «برج رادکان» به کارگردانی احسان ملازاده و حجت حیدری از ایران، داستانی «نیروانا» به کارگردانی ریچارد فرماندار اووسو از غنا، داستانی «تابوت ساز» به کارگردانی امیر کرمی از ایران و مستند «داستان هایی از جذام و امید» به کارگردانی آلبرتو پلا مونفورت از اسپانیا در سانس اول یعنی ۱۰:۳۰ در سالن خوارزمی نمایش داده می شوند.

این سالن سانس دوم یعنی ۱۶ را میزبان مستند «لا ترافیوکا یک نمایش ۱.۵ میلیارد دلاری» به کارگردانی آرتوروپولیدوگارسیا از مکزیک، داستانی «زوزه مرد» به کارگردانی رضا گمینی از ایران، مستند «ترال» به کارگردانی حجت الله عدالت پناه از ایران، داستانی «جزیره کاپری» به کارگردانی مانس برتاس از سوئد، مستند «اسفوماتو» به کارگردانی امیرعلی میر دریکوند از ایران و مستند «رقصی برای مرگ» به کارگردان زانیار عزیزی از ایران است.

مستند «لنه ۱۹۲۷ بندرعباس» به کارگردانی بهروز عباسی از ایران، داستانی «بافته ها» به کارگردانی اسماعیل دایرکی از سوریه، مستند «راه دریا کدوم وره؟» به کارگردانی محمد علیمرادی از ایران، داستانی «ماهی» به کارگردانی محمد رحیمیان از ایران، مستند «کوز» به کارگردانی رضا اکبریان گالشکلایی از ایران و داستانی «رده» به کارگردانی علی لاوری منفرد از ایران در سانس سوم یعنی ۱۸ در سالن خوارزمی اکران می شوند.

نمایش ۱۸ اثر در سالن ابن سینا

سانس اول سالن ابن سینا یعنی ۱۰:۳۰ مستند «بره» به کارگردانی مجید قربانی از ایران، داستانی «راه خانه» به کارگردانی ییران ژو از آمریکا، مستند «کهکشان من» به کارگردانی ناتاشا تزلیوبا و یولییا اپن از اکراین، داستانی «گرگها» به کارگردانی امیررضا جلالیان از ایران، مستند «اجاق» به کارگردانی علی بلندنظر از ایران نمایش داده می شوند.

داستانی «او» به کارگردانی سروه علی ویسی از ایران، داستانی «آخرین سفر» به کارگردانی خوان مسیگور از اسپانیا، داستانی «پاندای قرمز» به کارگردانی علی پاک نیا از ایران، مستند «نادیر» به کارگردانی الکساندر آسگ از نروژ، داستانی «بادبادک ها» به کارگردانی سیدپیام حسینی از ایران، داستانی «ماهی فرشته آب» به کارگردانی علیرضا قادری اقدم از ایران و داستانی «کوپه» به کارگردانی محمد طالبی از ایران در سانس ۱۶ این سالن روی پرده می روند.

همچنین در آخرین سانس این روز مستند «خط بغض» به کارگردانی مختار عبدالهی از ایران، داستانی «دوآل پا» به کارگردانی محمدرضا مردای از ایران، مستند «او تنها نبود» به کارگردانی حسین اسدی از عراق، داستانی «اسب سفید بالدار» به کارگردانی مهیار ماندگار از ایران، داستانی «آخرین موج» به کارگردانی مصطفی فرمتی از موراکو و داستانی «آن بالا» به کارگردانی رعنا صفی یاری از ایران ساعت ۱۸ در ابن سینا به نمایش در می آیند‌.

چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم «موج» کیش به دبیری ابراهیم حصاری از تاریخ ۱۸ تا ۲۱ فوریه ۲۰۲۱ مصادف با ۳۰ بهمن لغایت ۳ اسفند در جزیره کیش در حال برگزاری است.

دیدگاهتان را بنویسید


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/sevenart/domains/sevenartnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5221

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/sevenart/domains/sevenartnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5221

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/sevenart/domains/sevenartnews.com/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107